16 лютого 2020

Електричний колісний екскаватор HIDROMEK HICON 7W від виробника спецтехніки світового рівня.

У 2019 році компанії HIDROMEK, виробник спецтехніки світового рівня, представила декілька своїх нових розробок на виставці BAUMA 2019. Одним з них був електричний мобільний екскаватор з нульовими викидами для місці з високими екологічними вимогами.

Маленький, експлуатаційної вагою 7 тон, екскаватор відразу притяг увагу багатьох відвідувачів та учасників виставки.

Завдяки використання електродвигуна, потужністю 47 кВт, для пересування та як приводу гідравлічного насосу – екскаватор відрізняється низьким рівнем шуму, ефективності та екологічності. Для накопичення електроенергії використовується Li-Ion акумулятор з напругою 650 вольт ємністю більше 70 кВт/год. Для відновлення заряду використовується сучасний поширений роз’єм стандарту CCS Combo 2. Час відновлення заряду батареї від промислового трифазного джерела току становить близько 3,5 години, а від побутового 220 вольт – 8 годин.

Детальний схематичний устрій електричного колісного екскаватора HICON 7W показує як інженери HIDROMEK скомпонували компоненти електричної та гідравлічної системи екскаватора у маленькому корпусі.

Чи можна собі уявити що для міського колісного екскаватора буде встановлено системи безпеки які оснащені чисельними датчиками наближення, камерами та великим рідкокристалічним екраном для привертання уваги. Але саме для HICON 7W інженери використали такі системи безпеки, які попередять всіх оточуючих про наближення до небезпечної зони. Встановлений позаду екскаватора рідкокристалічний монітор також попереджає водії про поточну швидкість руху екскаватора, а також попереджують про гальмування. У режимі “безпечного сну” цей екран, завдяки встановленим на даху кабіни фотоелектричним панелям, 24 години на добу показує поточну дату та температурні умови.

Завдяки цьому розумному, економічному та екологічному екскаватору інженери HIDROMEK зробили великий крок в категорії електричного транспорту майбутнього під який було створено окремий суббренд HICON, у який можливо ввійдуть не тільки маленькі міські екскаватори, а й гусеничні екскаватори та ґрунтові котки.

На даний час проходять тестові випробування екскаватора, комерційне виробництво якого заплановано у 2022 році.

0800 333 297
Замовити дзвінок
Неверный ввод
* Ім'я
Неверный ввод
* Телефон
Неверный ввод

* - обов’язкові

Відправити резюме
* Сторінка
Неверный ввод
* Ім'я
Неверный ввод
* Телефон
Неверный ввод
Додаткова інформація яку ви хотіли би додати
Неверный ввод

* - обов’язкові

Порівняння товарів

Товар доданий до порівняння, перейти до порівняння