Сервіс та ремонт

Ремонт

Наша ремонтно-відновлювальна база укомплектована сучасним обладнанням для виконання всіх робіт з ремонту спецтехніки HIDROMEK та інших виробників. Фахівці нашої компанії здатні виконувати роботи з ремонту мостів, гідравлічного та електричного обладнання. Наша мобільна ремонтна бригада здатна робити окремі види ремонтних робіт поза ремонтної бази.

Сервісне обслуговування

Компанія GEKKON має Єдиний в Україні професійний відділ сервісу HIDROMEK, який ефективно працює та обслуговує техніку у клієнтів на найвищому рівні та в кожному куточку України. Спеціалісти сервісного центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і стажування на заводі HIDROMEK в Туреччині.

Наш склад

Склад будівельної спецтехніки HIDROMEK. Наш склад розташовано на Київщині біля траси на Житомир в 15 хвилинах їзди в станції метро "Житомирська". На нашому складі представлені багато спецтехніки модельного ряду HIDROMEK. Постійно на виставковому майданчику є екскаватори-навантажувачі HMK 102B, HMK 102S серій ALPHA та SUPRA . Колісні та гусеничні екскаватори вагою до 50 тонн.

Запчастини для спецтехніки

Склад запчастин до спецтехніки HIDROMEK. Для безперервної роботи клієнтів компанії які обрали спецтехніку HIDROMEK ми створили величезний склад запчастин та витратних матеріалів. Завжди маємо величезний запас паливних та повітряних фільтрів, фільтрів гідравлічної системи та іншого. Фахівці з постачання запчастин оперативно підберуть запчастини до спецтехніки HIDROMEK та інших виробників.