Історія

2020. Создание компании

Ми надзвичайно пишаємося тим, що 2 роки тому, ми стали офіційним дилером Hidromek в Україні. Наш дух і рішучість продовжують набирати обертів.
Наші фахівці, їх Досвід, Знання і Навички – це наші цінності, спрямовані на задоволення потреб ринку спецтехніки, на забезпечення найвищого рівня обслуговування клієнтів і сервісу. Ми ввели новий тренд на ідеальний баланс якості, сервісу і ціни.
Наш бізнес постійно росте, щоб якісно та вчасно задовольнити потреби наших клієнтів.
Ми прийняли стратегічне рішення розділити напрямки роботи TAD Grup і створити нову компанію під нашим керівництвом, що позитивно вплине на роботу з нашими клієнтами і партнерами. Компанія TAD Grup продовжить займатися продажем вживаного обладнання з Європи і США в Україну.
Бренд Hidromek буде офіційно представляти наша нова компанія GEKKON. Компанія вже отримала права на офіційне Представництво Бренда Hidromek в Україні.
Також ми запустили власне виробництво навісного обладнання для будівельної спецтехніки під нашим брендом «GEKKON».
Ми хотіли б подякувати всім нашим клієнтам за їх незмінну підтримку і відданість TAD Grup протягом багатьох років. Відтепер у вас є ще один надійний і професійний партнер, який завжди налаштований на результат – GEKKON.
Офіційно дана сторінка перейменовується в “GEKKON Hidromek”. Це лише позитивно вплине на подальший контент.