ДОРОГА ПОЧИНАЄТЬСЯ З КАР’ЄРУ, ЯКІСТЬ – ЗІ СПЕЦТЕХНІКОЮ HІDROMEK! КОНФЕРЕНЦІЯ “ІНДУСТРІЯ ЩЕБЕНЮ”

Унікальною подією видобувної галузі України стала конференція «Індустрія щебеню», яка відбулася 23 вересня 2021 року в Києві у Favor Park Hotel. Організатор – FPR Events.

Формат заходу був досить різноплановим. Учасники форуму мали можливість обговорити актуальні галузеві питання, почути думки експертів, обмінятися досвідом та подискутувати.

Зокрема було порушено теми, які стосувалися ринку дорожньо-будівельної техніки та за якими критеріями обирають її для роботи в кар’єрах.

Відбувся й демонстраційний показ машин, які використовуються у видобувній галузі.

Наша компанія GEKKON успішно представила на цій міні-виставці якісну спецтехніку відомого в усьому світі турецького виробника HІDROMEK: гусеничний екскаватор HMK 310 LC  та екскаватор-навантажувач 102B.

Їхні технічні параметри, висока продуктивність зацікавлювали відвідувачів.

І це цілком закономірно. Адже продукція бренду HІDROMEK – це успішне втілення в життя інноваційної конструкторської думки, врахування всіх запитів споживачів.

Чим же приваблює клієнтів гусеничний екскаватор HMK 310 LC з нової серії Н4? Насамперед тим, що він виконує більший обсяг роботи за менший відрізок часу. 

Так, його продуктивність збільшена на 17 відс. Такого результату досягнуто завдяки більшому об’єму ковша і швидкості його переміщення. 

Коефіцієнт корисної дії машини зріс на 7 відс. внаслідок удосконалення її робочого обладнання і системи гідравліки. 

Завдячуючи унікальній конструкції гідравлічної системи, розробленої фахівцями HІDROMEK, швидкість роботи гусеничного екскаватора HMK 310 LC стала на 10 відсотків вищою.

Надзвичайно вигідним у користуванні є також екскаватор-навантажувач 102 B. Це супер-техніка, що економить паливо, забезпечує максимальну продуктивність, комфорт  та ефективність у роботі, 

Технічні характеристики екскаватора-навантажувача 102 B також задовольнять вимоги найбільш прискіпливих клієнтів. Потужній машині можна довіряти найважчі роботи.

Придбання продукції турецького бренду – це вдалі інвестиції для бізнесу!

І якщо дорога починається з кар’єру (таким був головний меседж форуму «Індустрія щебеню»), то її якість – зі спецтехнікою HІDROMEK!

Тож не зволікайте! Придбайте необхідну вам продукцію знаного турецького виробника.

Вибрати найприйнятніший варіант екскаватора навантажувача чи іншої техніки бренду HIDROMEK допоможе компанія GEKKON.

Ми пропонуємо нову, якісну та надійну будівельну спецтехніку від провідного світового виробника з гарантією щонайменше 12 місяців!

Надаємо професійний сервіс, гарантійне, післягарантійне обслуговування та запчастини в кложному куточку України.

Вся спецтехніка, яку ми постачаємо і обслуговуємо для усіх українських клієнтів, проходить ретельний огляд висококваліфікованими фахівцями з використанням комп’ютерної діагностики.

Ознайомитися з величезним асортиментом продукції турецького виробника можна на сайті Gekkon Hidromek 

або за тел: 0800 333 297.

GEKKON HIDROMEK: ЯКІСТЬ – НАШ ПРІОРИТЕТ!