«AGRO ВІННИЦЯ 2021» – НОВІ ПАРТНЕРСЬКІ ЗВ’ЯЗКИ GEKKON HIDROMEK

Компанія GEKKON, як ексклюзивний дилер найбільшого турецького виробника будівельної спецтехніки HIDROMEK в Україні, має що запропонувати клієнтам. Адже продукція відомого на увесь світ бренду HIDROMEK – це величезний модельний ряд різноманітних за параметрами, зручних, надійних в експлуатації гусеничних та колісних екскаваторів, екскаваторів Long Reach, перевантажувачів, екскаваторів-навантажувачів, фронтальних навантажувачів, ґрунтових котків, автогрейдерів тощо.

Чимало техніки з цього переліку успішно використовується у сільськогосподарській сфері. Тому GEKKON вирішила цьогоріч взяти участь в агропромисловій спеціалізованій виставці сільськогосподарської техніки, технологій, обладнання та запасних частин «AGRO Вінниця 2021». І,  як виявилося, – недаремно!

Протягом 7- 9 вересня 2021 року біля стенду GEKKON HIDROMEK (розташованого, як і інші виставкові експозиції, на території аеропорту «Вінниця») збиралося чимало відвідувачів. Охочі придбати спецтехніку виробництва світового рівня мали можливість докладно ознайомитися з її асортиментом та характеристиками.

Безпосередньо на виставці команда GEKKON HIDROMEK представила гусеничний екскаватор HMK 310 LC. Як працює цей велетень-красень вагою майже 32 тонни  – було показано під час ексклюзивного демо-показу. Спостерігати за надійністю та якістю в роботі гусеничного екскаватора HMK 310 LC, зручністю в його керуванні – одне задоволення!

Це була крута фішка HIDROMEK на агропромисловій виставці «AGRO Вінниця 2021»! 

Також наших гостей зацікавила презентація екскаватора-навантажувача НМК 102В SUPRA.

Виставка «AGRO Вінниця 2021» подарувала GEKKON багато нових знайомств, стала, образно кажучи, стартовим майданчиком для започаткування багатообіцяючих партнерських зв’язків. 

Надзвичайно цікавою виявилася зустріч нашої команди зі студентами ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ», які завітали на виставку разом з директором Йосипом Кібітлевським та викладачами. Для майбутніх дорожніх механіків була проведена презентація асортименту всесвітньо відомого бренду HIDROMEK.

Радіємо з того, що у спецтехніки HIDROMEK з’явилося більше шанувальників. 

Вони обрали співпрацю з GEKKON – ексклюзивним дилером HIDROMEK в Україні – завдяки тому, що ми пропонуємо якісну сучасну та ефективну будівельну спецтехніку від провідного світового виробника з гарантією 36 місяців!

Надаємо професійний сервіс, гарантійне, післягарантійне обслуговування та запчастини в кожному куточку України.

Вся спецтехніка, яку ми постачаємо і обслуговуємо для усіх українських клієнтів, проходить ретельний огляд висококваліфікованими фахівцями з використанням комп’ютерної діагностики.

Ознайомитися з величезним асортиментом продукції турецького виробника можна на сайті Gekkon Hidromek

або за тел: 0800 333 297.

GEKKON HIDROMEK: ЯКІСТЬ – НАШ ПРІОРИТЕТ!