НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРУ «GEKKON HIDROMEK» У БФКТБ НТУ БУТИ!

Такою надзвичайно приємною новиною увінчалася 25 листопада зустріч в Анкарі української делегації у складі представників ТОВ «GEKKON» на чолі з головним виконавчим директором Артемом Труфановим і директора ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» Йосипа Кібітлевського з керівництвом турецької компанії «HIDROMEK», яка лідирує у світі з виробництва спецтехніки для дорожньо-будівельної галузі.

Головною темою спілкування стало обговорення ідеї Артема Труфанова про започаткування тристоронньої співпраці відомого бренду «HIDROMEK», його ексклюзивного дилера в Україні – компанії «GEKKON» й одного з провідних українських технічних закладів фахової передвищої освіти – ВСП «БФКТБ НТУ».

Що ж може об’єднати виробників, дилерів і освітян? Підготовка висококласних фахівців з обслуговування та ремонту якісної, надійної в експлуатації дорожньої техніки компанії «HIDROMEK»!

У Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ, як наголосив під час презентації закладу його очільник Йосип Кібітлевський, є всі передумови для створення навчально-консультаційного центру.

Найголовніші з них – якісний, відповідно до вимог сьогодення, освітній процес, креативні викладачі, які постійно працюють над підвищенням своєї педагогічної майстерності, та вмотивовані до навчання студенти. Облаштування зазначеного центру дасть можливість майбутнім дорожнім механікам досконало вивчати техніку бренду світового рівня.

Пропозиція щодо співпраці в абсолютно новому для «HIDROMEK» форматі зацікавила представників турецької сторони. Тож обговорення теми зустрічі було досить продуктивним, у теплій, дружній атмосфері.

Крім того, делегація з України мала можливість побувати на виробничих майданчиках «HIDROMEK», у технічному коледжі та навчально-професійному центрі.

Враження від побаченого, від спілкування з турецькими партнерами залишилися надзвичайно приємні. Попереду ж – втілення у життя спільними зусиллями Проєкту майбутнього. Яскравого майбутнього студентської молоді, успішного майбутнього компаній «GEKKON» та «HIDROMEK».