Компанія HIDROMEK продала більше 50000 одиниці спецтехніки

Віце-голова і генеральний директор HIDROMEK Ахмет Бозкурт сказав: «Ми продали понад 50 тисяч машин в більш ніж 100 країн на 6 континентах. Ми висловлюємо нашу щиру подяку нашій команді, дилерам, службам, постачальникам, клієнтам і всім нашим зацікавленим сторонам, з якими ми стаємо сильнішими разом ».

Забезпечуючи роботою 2000 чоловік, HIDROMEK виробляє екскаватори-навантажувачі, гідравлічні екскаватори, колісні навантажувачі, автогрейдери та ущільнювачі ґрунту на шести виробничих підприємствах, включаючи 4 заводи в Анкарі, Туреччина, 1 завод в Ізмірі, Туреччина і 1 завод в Чонбурі, Таїланд. HIDROMEK продовжує будівництво нового виробничого комплексу, розташованого на площі 1,4 мільйона м2 в Анкарі. На заводі компонентів, який був побудований і вперше почав працювати на території кампуса, HIDROMEK виробляє основні компоненти, такі як коробки передач, осі, гідравлічні редуктори і гідроциліндри. Будівництво екскаваторного заводу на території кампусу, який планується ввести в експлуатацію в 2022 році і який створить нові робочі місця і збільшить виробничі потужності, все ще триває.

ПЛАНИ ВИВЕДЕННЯ НОВИХ ПРОДУКТІВ

HIDROMEK також продовжила науково-дослідну та інноваційну діяльність в 2020 році. В результаті цих робіт HIDROMEK планує в цьому році вивести на ринок нові продукти для своїх груп продуктів, таких як гусеничний екскаватор, міні-екскаватор-навантажувач на гусеничному ходу, ущільнювач ґрунту і колісний навантажувач.

Розширена МЕРЕЖА ЕКСПОРТУ та посередництва

Маючи Україну, Алжир, Болгарію, Туніс, Південну Африку, Аргентину, Філіппіни, Індонезію, Чилі, Іспанію, Францію та Австралію на основних експортних ринках, HIDROMEK в минулому році експортував продукцію в більш ніж у 80 країн. Додаючи до свого експортного маршруту нові ринки, такі як Чеська Республіка, Тайвань, Мальта, Гуам, узбережжі Слонової Кістки і Сьєрра-Леоне, HIDROMEK відновила експорт до Мексики і Саудівської Аравії. HIDROMEK також додав нових членів в свою дилерську мережу, яка складається з більш ніж 80 країн.

Першим і єдиним турецьким виробником будівельної техніки в міжнародному списку «Yellow Table», HIDROMEK знову потрапив до списку «Yellow Table» у 2020 року. На сьогоднішній день HIDROMEK завоював 20 престижних міжнародних нагород в галузі дизайну.

«МИ ДУМАЄМО, 2021 БУДЕ РОКОМ КРАЩЕ»

Заявивши, що 2020 рік був успішним, незважаючи на надзвичайну ситуацію, що склалася в усьому світі, Ахмет Бозкурт сказав:

«Ми завжди підтримували наших клієнтів, пропонуючи широкий асортимент продукції та післяпродажне обслуговування. На внутрішньому ринку ми збільшили частку багатьох наших продуктів. Незважаючи на глобальну ситуацію, у нас був успішний рік і за кордоном. Ми думаємо, що 2021 рік буде кращим, ніж 2020 рік, з продовженням державних інвестицій і попитом в будівельному секторі. У цьому контексті, збільшуючи нашу частку на вже опанованих ринках, ми прагнемо відкритися на нових ринках, розширювати нашу дилерську мережу і задовольняти потреби наших клієнтів, додаючи нові продукти в наш асортимент, таким чином зміцнювати наше місце в світовій індустрії».