HIDROMEK та DAEMO на AGRO 2021 – пропозиція якості для агросектору

Використання сучасної, високопродуктивної техніки та обладнання  – важливий чинник економічної стабільності й розвитку будь-якого підприємства, в тому числі й аграрного. 

Тож на міжнародній виставці AGRO 2021, що тривала з 08 по 11 червня, компанія GEKKON, як ексклюзивний представник відомих світових брендів HIDROMEK та DAEMO ENGINEERING, презентувала відвідувачам низку інноваційних розробок зазначених виробників.


Так, лінійка гідравлічних молотів DAEMO серій ALICON та EUREKA привертала увагу всіх, хто цікавився навісним обладнанням. Відвідувачі стенду GEKKON змогли оцінити переваги представлених моделей: надійність конструкції, широкий діапазон використання екскаваторами від 1 до 14 тонн! Приємно здивував їх і той факт, що компанія GEKKON комплектує весь асортимент DAEMO перехідними плитами для екскаваторів покупців.

Варто зазначити, що компанія DAEMO ENGINEERING з Південної Кореї є потужним виробником гідравлічного навісного обладнання, до переліку якого входять гідравлічні молоти для всіх типових екскаваторів, гідравлічні ножиці, ротаційне навісне обладнання, грейфери, вібраційні плитки, демонтажне навісне обладнання та багато іншого.

Наші потенційні клієнти активно цікавилися і надзвичайно широким асортиментом якісної будівельної спецтехніки турецького бренду HIDROMEK, затребуваної в аграрному секторі для  меліоративного і гідротехнічного будівництва, спорудження об`єктів водопостачання та водовідведення тощо.

Зокрема на найбільшій агропромисловій виставці в Україні та Східній Європі AGRO 2021 були представлені сучасні екскватори-навантажувачі HIDROMEK 102B SUPRA та 102S SUPRA.

Виробництво цієї спецтехніки поєднує в собі найкращі традиційні та новітні технології. ЇЇ параметри задовольнять найвибагливішого покупця.

Ознайомтеся:

HIDROMEK 102B SUPRA

Двигун: Perkins 104D-44TA

Потужність двигуна: 100 к.с.

Споряджена маса: 9500 кг

Фронтальний ківш: 1,1 куб.м

Ківш екскаватора: 0,17 куб.м

HIDROMEK 102S SUPRA

Двигун: Perkins 104D-44TA

Потужність двигуна: 100 к.с.

Споряджена маса: 9800 кг

Фронтальний ківш: 1,1 куб.м

Ківш екскаватора: 0,17 куб.м

Про повний перелік широкого асортименту продукції брендів HIDROMEK і DAEMO ENGINEERING, який ми пропонуємо, можна дізнатися на сайті Gekkon Hidromek

Ми надаємо відмінний та швидкий сервіс по всій країні!

Гарантія на нову техніку – 3 роки!

Зацікавились? Телефонуйте: +38 067 233 19 39.

GEKKON – DAEMO HIDROMEK: ЯКІСТЬ – НАШ ПРІОРИТЕТ!