HІDROMEK НА НАЙБІЛЬШІЙ ВИСТАВЦІ УКРАЇНИ «AGROEXPO-2021»

Чи знаєте ви, які перспективи відкриваються для представників аграрного, дорожньо-будівельного бізнесу після ознайомлення з продукцією світового бренду HІDROMEK?! 

По-перше, це можливість придбати якісну, надійну, високопродуктивну спецтехніку з оптимальним співвідношенням «ціна-якість» та гарантією щонайменше 12 місяців в ексклюзивного дилера HІDROMEK в Україні – компанії GEKKON!

По-друге, без проблем користуватися гусеничними, колісними екскаваторами, автогрейдерами, екскаваторами-навантажувачами та іншими спецмашинами (це вже хто що вибере)! Адже ми  надаємо професійний сервіс, гарантійне, післягарантійне обслуговування та запчастини в кожному куточку України.

По-третє, отримати економічну вигоду від техніки, яка завдяки удосконаленим технічним параметрам виконує більший обсяг роботи за менший відрізок часу! 

А щоб якнайбільше аграріїв, промисловців могли дізнатися про асортимент продукції всесвітньо відомого виробника HIDROMEK, компанія GEKKON взяла цьогоріч участь у найбільшій в Україні міжнародній агропромисловій виставці «АGROEXPO-2021», яка була розташована у м.Кропивницькому і тривала з 29 вересня по 2 жовтня.

На виставковій площі комплексу, що має рекордний для нашої країни розмір – 125 000 м², свою техніку презентували майже всі відомі бренди. Загалом у цій, вже 9-ій за рахунком, міжнародній агропромисловій виставці з  польовою демонстрацією техніки взяли участь 512 компаній–експонентів.

Серед розмаїття різноманітніх сільськогосподарських машин експозиція GEKKON HIDROMEK суттєво вирізнялася унікальним дизайном та інноваційністю технічніх параметрів представлених на огляд відвідувачів гусеничного екскаватора HIDROMEK  HMK 310 та екскаватора-навантажувача HIDROMEK 102 B

Зважаючи на те, що протягом 4 днів на виставці побувало понад 46 тисяч осіб, число наших потенційних клієнтів суттєво збільшилося.

Багатьох відвідувачів зацікавила спецтехніка турецького бренду HIDROMEK.

Що ж приваблює в продукції під маркою HIDROMEK? Насамперед – якість за стандартами світового рівня! А також універсальність, надійність у роботі.  Техніка HIDROMEK – це швидка самоокупність та бездоганне виконання будівельно-дорожніх робіт у найоптимальніші строки!

Ознайомитися з величезним асортиментом продукції турецького виробника можна на сайті Gekkon Hidromek або за тел: 0800 333 297.

GEKKON HIDROMEK: ЯКІСТЬ – НАШ ПРІОРИТЕТ!