HIDROMEK у рейтингу YELLOW TABLE 2020

Завод HIDROMEK у Туреччині

Компанія HIDROMEK потрапляє в список YELLOW TABLE вже 7-й рік поспіль.

Компанія HIDROMEK, всесвітньо відомий виробник будівельної техніки, знову зайняв своє місце в «Жовтої таблиці» KHL. Компанія HIDROMEK потрапляє в список YELLOW TABLE вже 7-й рік поспіль.

Сучасна спецтехніка Hidromek має очевидні переваги, відмінні поєднання ціни та якості і займає 40% турецького ринку спецтехніки.

KHL Group, яка інформує весь світ про сферу будівельної техніки  і встановлює орієнтири для всіх гравців ринку, опублікувала «YELLOW TABLE 2020», в якій вказані найбільші виробники будівельного обладнання в світі. Список складений за річними показниками продажів компаній. HIDROMEK займає 50-е місце в рейтингу 2020.

«HIDROMEK ЗМІЦНЮЄ СВОЮ ПОЗТИЦІЮ В СВІТОВІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ»

«Ми були раді дізнатися, що компанія HIDROMEK знову входить в список« Жовтих сторінок ». Я хотів би висловити свою подяку всім членам нашої команди, клієнтам, дилерам, постачальникам і організаціям, з якими ми співпрацюємо. І всім нашим друзям, які внесли свій вклад в цей успіх. Наша мета полягає в тому, щоб в найближчі роки зайняти більш високе місце в «Жовтої таблиці». Завдяки нашим науково-дослідним, конструкторським і виробничим потужностям ми зміцнюємо своє місце в світовій промисловості. Сьогодні наша техніка працюють більш ніж в 100 країнах на 6 континентах. Розширення нашої дилерської мережі, яка збільшилася до 80 країн, різноманітність лінійки нашої продукції і задоволення потреб наших клієнтів під одним брендом – це наші основні пріоритети. Як і раніше, ми продовжимо працювати в секторі будівельної техніки, докладаючи всі наші сили».

Генеральний директор HIDROMEK – Ахмет Бозкурт

Завантажити World’s top 50 OEMs ranked від KHL Group