БРЕНД HIDROMEK ГІДНО ПРЕДСТАВЛЕНО НА MININGWORLD UKRAINE

На сьогодні бренд HIDROMEK впевнено завойовує лідируючі позиції на  українському ринку будівельної спецтехніки. Наші клієнти обирають продукцію турецького виробника завдяки її чудовим технічним характеристикам, високій продуктивності, високоякісному післяпродажному обслуговуванню. HIDROMEK – це широкі можливості використання сучасної техніки в багатьох сферах господарського комплексу. Зокрема, пов’язаних з видобуванням корисних копалин.

Тож цьогорічна перша презентація відомого турецького бренду його ексклюзивним дилером в Україні – компанією GEKKON на єдиній в нашій країні міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної галузі MiningWorld Ukraine, що відбулася в Запоріжжі 5-7 жовтня, привернула увагу багатьох потенційних клієнтів.

На стенді GEKKON були представлені новітні розробки HIDROMEK: гусеничний екскаватор HMK 310 LC та екскаватор-навантажувач 102 B.

Коротко розповімо про них.

HMK 310 LC є однією з п’яти наявних у даний час моделей гусеничних екскаваторів HIDROMEK серії Н4. 

Зазначений модельний ряд спецтехніки, вироблений із застосуванням конструкції гідравлічної системи, має високу ефективність завдяки прискореній роботі, більшій продуктивності та коефіцієнту корисної дії, а також оснащений найповнішим комплектом функцій, що відповідають за безпеку.

Гусеничні екскаватори серії Н4 виконують більший обсяг робіт при меншому споживанні пального, тому надзвичайно вигідні у використанні.

Новий гусеничний екскаватор HMK 310 LC  – це інновація, заснована на досвіді! Він оснащений потужним чотирициліндровим двигуном Isuzu, оглядовими камерами для безпечного керування, розташованими ззаду і з правого боку машини, а також світлодіодними фарами робочого світла, які забезпечують хорошу видимість при виконанні робіт у темну пору доби.

Потужні, комфортабельні, надійні – так можна описати наступний модельний ряд продукції турецького виробництва, а саме – екскаватори-навантажувачі HIDROMEK. Зазначена спецтехніка вироблена з використанням найсучасніших технологій, тому гарантує максимальну функціональність і надійність завдяки потужному двигуну і конструкції, які призначені для робіт у важких умовах. Екскаватори-навантажувачі HIDROMEK універсальні у використанні та мають комфортні умови для роботи завдяки легкому керуванню обладнанням та енергомічній кабіні.

Зокрема екскаватор-навантажувач Hidromek 102B  – найкращий вибір для якісного виконання робіт у дорожній, будівельній та комунальній сферах.

Тож не дивно, що унікальні характеристики представленої спецтехніки турецького виробника викликали зацікавленість у багатьох відвідувачів виставки. Бренд HIDROMEK було гідно представлено на  MiningWorld Ukraine 2021!

Але найбільш докладну інформацію про якісну, сучасну, суперпродуктивну при використанні в усі сезони року спецтехніку бренду HIDROMEK ви можете отримати на сайті Gekkon Hidromek або зателефонувавши за номером 0800 333 297.

GEKKON HIDROMEK: ЯКІСТЬ – НАШ ПРІОРИТЕТ!