АВТОДОРЕКСПО 2021

Починаючи з 2020 року компанія GEKKON бере участь у міжнародному виставці-форумі з будівництва, експлуатації і проєктування автомобільних доріг і мостів АВТОДОРЕКСПО.

Ось і цього разу ми підготували два майданчика де можна ознайомитися з сучасною будівельною спецтехнікою виробництва HIDROMEK.

На стенді всередині виставкового павільйону представлено екскаватор-навантажувач серії SUPRA – це сучасний екскаватор обладнаний дизельним двигуном Perkins, аксіально-поршневим насосом Bosch Rexroth, коробкою передач Turner, системою перемикання режимів ISO/SAE, LED лампами освітлення та іншим сучасним обладнання що робить експлуатацію екскаватора навантажувача HIDROMEK HMK 102B SUPRA зручною та практичною.

Експозиція що розташовано на вулиці пропонує ознайомитися з колісними та гусеничними екскаваторами HIDROMEK нової серії H4, що прийшла на заміну серії GEN.

З лінійки колісних екскаваторів представлено екскаватор спорядженою вагою завбільшки 22 тони – HMK 210W. Цей екскаватор самий великий в модельному ряді колісних екскаваторів HIDROMEK. Він обладнаний двигуном ISUZU Tier III, потужністю 172 к.с., стандартний ківш має місткість 0,9 куб. м., відвалом та стабілізаторами. Глибина копання зі стандартною стрілою складає 5,77 м.

Компанія GEKKON має саму велику експозицію гусеничних екскаваторів на виставці. До складу експозиції входять HMK 230LC – двигун ISUZU, потужністю 162 к.с., стандартний ківш 1,1 куб.м., HMK 310LC – двигун ISUZU, потужністю 202 к.с., стандартний ківш 1,6 куб.м., HMK 390LC HD – двигун ISUZU, потужністю 284 к.с., стандартний ківш 2,2 куб.м.

Сучасні гусеничні екскаватори HIDROMEK мають в переліку стандартного обладнання кабіну FOPS, кондиціонер, пневматичне сидіння, камеру, систему обігріву кабіни, гідравлічну лініюю, насос для заправки пальним, систему автоматичного перемикання на частоту холостого ходу, систему підігріву двигуна та лампи додаткового освітлення.

А ще вся нова спецтехніка HIDROMEK має три роки гарантії