Команда професіоналів

Віталій Круцик

Віталій Круцик

Керівник з регіонального розвитку

Фахівець з продажу важкої спецтехніки HIDROMEK та гідравлічного обладнання для демонтажних робіт та видобутки.

Надія Сернецька

Надія Сернецька

Керівник з регіонального розвитку

Досвід роботи більше 3 років. Енергія, сила духу й натхнення - все, що допомагає вирішити надскладну задачу з легкістю. Професіоналізм та відповідальність - все, що допомагає нашій дружній співпраці на роки.

Сергій Лобанов

Сергій Лобанов

Керівник з регіонального розвитку

Вітаю! Я фахівець з дорожньо-будівельної та землерийної техніки - досвід роботи більше 3 років. Допоможу підібрати те устаткування, яке максимально підходитиме Вам під ті чи інші види робіт - з огляду на надійність і експлуатаційні властивості, а також вартість і його сервісне обслуговування!

Дмитро Труфанов

Дмитро Труфанов

Керівник з регіонального розвитку

Завжди на зв’язку з клієнтами, готовий ділитись досвідом (більше 5 років) та рекомендаціями, щоб ви зробили вибір, про який неможливо шкодувати. Прагну підібрати найкращу техніку на ринку для моїх клієнтів, спираючись на потреби вашого бізнесу, цінову політику обладнання, вартість обслуговування та функціонал. Звертайтесь!

Тарас Смолянюк

Тарас Смолянюк

Керівник відділу продажів

Я фахівець з дорожньо-будівельної, землерийної, підйомної та інших видів техніки - досвід роботи більше 4 років. Маю безліч задоволених клієнтів, які незабаром стали постійними, а потім навіть друзями. Допоможу підібрати те устаткування, яке максимально підходитиме Вам під ті чи інші види робіт - з огляду на надійність, експлуатаційні властивості, подальшу ліквідність, а також вартість і сервісне обслуговування.

Олексій Глушко

Олексій Глушко

Керівник відділу сервісу

Найкращій фахівець в Україні по організації сервісних та ремонтних робіт по спецтехниці. Має багаторічний досвід

Сергій Самохвалов

Сергій Самохвалов

Директор

Багато років займаюсь продажу дорожньої, будівельної, кар’єрної та іншої спецтехніки. В своїй роботі ціню взаємодію з клієнтами. Завжди приємно коли стосунки не закінчуються на «продав - забув», тому завжди готовий допомогти та вирішити будь-які питання стосовно спецтехніки.

Артем Труфанов

Артем Труфанов

Директор зі стратегічного розвитку

Шановні клієнти, я працюю в сфері постачання спецтехніки більше 11 років і як ніхто інший, знаю особливості ринку, потреби клієнтів і як їх правильно задовільнити. Опираючись на мій досвід роботи з різними брендами і видами техніки я побудував компанію, яка налаштована на те, щоб допомогти вам орати саме той продукт, який буде довго служити та приносити прибуток, а не просто здійснити продажу. За якість техніки, роботи та обслуговування даю особисту гарантію!