Новинки від Hidromek на ринку України

Декілька років Техніка Hidromek є одним з лідерів на ринку будівельного та кар’єрного обладнання, а також стрімко набирає популярності в Аграрному секторі бізнесу. У 2021 році компанія Gekkon – ексклюзивний дилер Hidromek в Україні, взяла участь в основних Національних Аграрних Виставках, на яких презентувала повноповоротні гусеничні та колісні екскаватори, а також незамінні екскаватори-навантажувачі Hidromek.

Багато аграрії вже встигли придбати і випробувати Гусеничні екскаватори Hidromek HMK230LC, вагою 23400 кг. та колісні екскаватори Hidromek HMK210W, вагою 22400 кг, які ви можете купити у Gekkon. Техніка Hidromek створена інженерами заводу спеціально для найважчих умов експлуатації, легко справляється з риттям фундаменту та траншей під полив, вирівнювання ландшафту, корчуванням дерев, підготовкою територій під будівництво доріг та будь-якими землерийними роботами. Оператори екскаваторів Hidromek відзначають високий рівень комфорту у своїх кабінах, а також легкість та швидкість обслуговування техніки. Компанія Gekkon надає 3 роки гарантії на всю техніку Hidromek, яку можете купити з доставкою по всій Україні. Просте технічне обслуговування та швидкий сервіс забезпечується завдяки безпечному та простому доступу до гідравлічного та моторного обладнання. Більшість робіт з технічного обслуговування можна легко виконати без розбирання техніки, завдяки чому скорочується час обслуговування та збільшується час роботи.

Нова серія H4 екскаваторів компанії HIDROMEK, славиться високою продуктивністю на 27-32% вище в порівнянні зі своїми конкурентами.

Для забезпечення якості, продуктивності та надійності за умови робіт у важких умовах техніки Hidromek – використовуються комплектуючі від найкращих світових виробників, такі як Mercedes-Benz, Isuzu, Kubota, Turner, ZF, Perkins, Carraro, Bosch Rexroth та інші. >

HIDROMEK дає гарантію 7500 м.ч. на всі зварні шви своєї продукції. Що є унікальною пропозицією на світовому ринку виробництва спецтехніки.

Купити спецтехніку HIDROMEK ви можете у офіційного представника в Україні Геккон, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши 0800333297.