ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ—ЯК НЕЗАМІННИЙ ПОМІЧНИК У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Екскаватор-навантажувач Hidromek здатний замінити велику кількість техніки у фермерському господарстві з меншими витратами часу та грошей.

У сільському господарстві екскаватор навантажувач незамінний для переміщення та складування сіна, колод, копання траншей та невеликих котлованів, для транспортування на невеликі відстані вантажів у ковші, а працюючи в бульдозерному режимі – використовується для переміщення та розрівнювання землі.

hidromek_kupit_ekskavator_pogruzchik

Все Екскаватори- навантажувачі Hidromek оснащені в стандартній комплектації двигуном Perkins 100 к.с., телескопічною стрілою, системою стабілізації ковша, кондиціонером та гідравлічною лінією, що дозволяє підключати додаткове навісне обладнання.

Крім того, оптимальне розподілення ресурсів гідропідсилювачів забезпечує максимальну прохідність екскаватор-навантажувач Hidromek HMK102s, вагою 9450кг та екскаватор-навантажувач Hidromek HMK102b, вагою 9110 кг. під час руху або максимальні зусилля під час копання траншей та підняття вантажів.

Відмінною рисою техніки HIDROMEK є висока надійність несучої рами та всіх зварних швів, яка досягається за рахунок багаторічного досвіду в машинобудуванні, найвищого рівня автоматизації виробництва та контролю якості.

Компанія Gekkon є ексклюзивним представником Hidromek на території України та представляє весь асортимент техніки для своїх клієнтів.

Екскаватори-навантажувачі Hidromek допоможуть вам у:

  • Швидке очищення великих ділянок землі
  • Корчування пнів і дерев
  • Будівництво власної якісної дороги
  • Копанії траншеї для різних комунікацій
  • Будівництво нових будівель та споруд та демонтування старих будівель
  • У всіх землерийних та вантажних роботах І багато в чому іншому.

Компанія Gekkon дає 3 роки гарантії на все обладнання Hidromek.

>

Техніка Hidromek спроектована з розумінням високої важливості безпеки та комфорту

Оператора гарантує відмінний огляд завдяки мінімізації мертвих зон, світлодіодному

Освітлення, ергономічне сидіння та продумана система управління.

Купити екскаватора-навантажувача Гідромек в Україні від офіційного партнера Hidromek зателефонувавши за телефоном 0-800-333-297 (дзвінки по Україні безкоштовні). Доставка по всій Україні.